O NAS

 

Geneza

 

Tworzymy grupę 6 gospodarstw, uzupełniających się nawzajem w proponowanym asortymencie. Wspólnie dbamy aby smaczne i chrupiące owoce trafiały prosto z naszych sadów na Państwa stoły. Doświadczenie w uprawach sięga lat siedemdziesiątych, kiedy to  dziadek posadził pierwsze drzewa jabłoniowe i w ten oto sposób zaraził nas swoją pasją do produkcji owoców. Z czasem ta pasja przerodziła się w codzienną pracę, ciągły rozwój, dążenie do różnorodności, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.
Na dzień dzisiejszy posiadamy w sprzedaży bezpośredniej jak i internetowej jabłka, gruszki, śliwki, czereśnie, jagodę kamczacką jak również soki owocowe.
 

Współpraca

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu grono naszych odbiorców wciąż wzrasta. Wychodząc na przeciw zmieniającym się preferencjom, uruchomiliśmy sprzedaż internetową, tak by skrócić łańcuch dostaw.  Nie ma nic bardziej motywującego do dalszej pracy i rozwoju jak pozytywne opinie i zadowolenie konsumentów, którzy chwalą jakość produkowanych przez nas owoców, zwracając szczególną uwagę na ich smak, świeżość, oraz twardość.
Zapraszamy do sklepu internetowego, w celu zapoznania się z naszą ofertą. Spraw by świeże i zdrowe owoce trafiły prosto z sadu na Twój stół!


 

Nasze certyfikaty

 

  • cer1
  • cer2
  • cer4
  • cer3

Zdrowe owoce na Twój stół!!!

 

 

KONTAKT

05-640 Mogielnica, Dobiecin 4
biuro@odsadu-dostolu.pl
tel: + 48 500 823 228
tel: + 48 695 992 002

CERTYFIKATY

Certyfikat poświadczający stosowanie
integrowanej produkcji roślin

Ceryfikat poswiadczający zgodność dla chronionego oznaczenia geograficznego

f  i  t  t

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.