POLITYKA PRYWATNOŚCI
sklepu internetowego „OD SADU DO STOŁU” 

 

Państwa prywatność jest dla nas niezwykle ważna i bardzo poważnie podchodzimy do bezpieczeństwa Państwa danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Konsorcjum „OD SADU DO STOŁU” z siedzibą Dobiecin 4, 05-640 Mogielnica, prowadzące sprzedaż w sklepiee internetowym pod adresem https://odsadu-dostolu.pl/.

 

Państwa dane osobowe przetwarzane są w związku z realizacją Państwa zamówienia oraz w celach marketingowych i promocyjnych.


Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej odmowa ich podania w ramach składanego zamówienia uniemożliwi jego realizację.

 

Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści Państwa danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. 

 

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres 5 lat liczonych od dnia pierwszego stycznia następującego po dacie złożenia zamówienia (zgodnie z art. 74 ust. 1 i 2 ustawy o rachunkowości)

 

Kontakt z Administratorem Państwa Danych Osobowych w celu dostępu do treści tych danych oraz możliwość ich poprawiania jest możliwy za pośrednictwem e-mail: biuro@odsadudostolu.pl

 

Administrator ma prawo przesyłać na Państwa adres e-mail informacje dotyczące zmian funkcjonalności sklepu odnoszące się do zakresu usług świadczonych na rzecz Użytkownika, niezbędne powiadomienia związane z bieżącą obsługą.


Państwa dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom, którym powierzamy do przetwarzania dane osobowe na podstawie umów (na przykład biuro księgowe) oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.  

 

Każdej osobie przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

 

Zdrowe owoce na Twój stół!!!

 

 

KONTAKT

05-640 Mogielnica, Dobiecin 4
biuro@odsadu-dostolu.pl
tel: + 48 500 823 228
tel: + 48 695 992 002

CERTYFIKATY

Certyfikat poświadczający stosowanie
integrowanej produkcji roślin

Ceryfikat poswiadczający zgodność dla chronionego oznaczenia geograficznego

f  i  t  t

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.